Strona używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach niezbędnych do prawidłowego działania serwisu. Zgadzam się na używanie plików cookies

wróćUsługi  > Pielegnacja dłoni

Pielegnacja dłoni »

Dłonie stanowią naszą wizytówkę, dlatego ważne jest, aby je odpowiednio pielęgnować. Skóra rąk jest delikatna, przez co jest narażona na wysuszenie. Dodatkowo codziennie ma kontakt z wodą, mydłem, słońcem, środkami czyszczącymi tj, proszek do prania, płyn do mycia naczyń. Do dbania o ich urodę potrzebne są kremy, które zapewnią im gładkość, elastyczność i ładny kolor.

Nr. Rodzaj usługi Czas  
PD01 Manicure 40 min.
PD02 Manicure + malowanie odżywką

Zabieg manicure biologiczny polecany jest kobietom i mężczyznom, można go również wykonywać dzieciom. Paznokcie są skracane do pożądanej długości, skórki są poddane działaniu specjalnemu preparatowi rozpuszczającemu keratynę i delikatnie odsuwane. Po zabiegu wmasowywana jest pielęgnacyjna oliwka do skórek i paznokci.

45 min.
PD03 Manicure tradycyjny + malowanie

Zabieg polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu i długości. Skórki (obrąbek naskórkowy) są przygotowywane do tradycyjnego wycięcia cążkami. Manicurzystka zmiękcza skórki specjalnym preparatem, odsuwa je delikatnie i wycina cążkami.

60 min.
PD06 Malowanie paznokci u rąk french

Frencz manicure nie musi być wykonany tylko z lakierów, może też być wykonany z żelu lub akrylu tzw. STAŁY FRENCZ (końcówka biała)

30 min.
Manicure z bazą proteinową/boost z malowaniem lakierem 75 min.
PD08 Peeling dłoni

Peeling dłoni - ma na celu delikatne usunięcie zrogowaciałego naskórka z powierzchni skóry i pobudzeniu krążenia. Zniszczona i przesuszona skóra rąk staje się gładka i elastyczna.

20 min.
PD11 Manicure japoński 45 min.
Manicure z bazą proteinową/boost bez malowania 60 min.
PD04 Manicure francuski

Frencz manicure nie musi być wykonany tylko z lakierów, może też być wykonany z żelu lub akrylu tzw. STAŁY FRENCZ (końcówka biała)

 

 

60 min.
PD05 Malowanie paznokci u rąk

20 min.
PD09 Zabieg parafinowy na dłonie 45 min.
Manicure OPI gel break 60 min.
PD10 Fotoodmładzanie dłoni 30 min.
Manicure tradycyjny z malowaniem+zdobienie 90 min.
Rękawice KLAPP 30 min.